Egzersiz
Sağlık için egzersiz, egzersiz egzersiz için Fizyoterapist
Sağlıklı Yaşam
Sağlığınızı koruyabilmek için vücudunuzu yaşamın fiziksel stresine hazırlamanız gerekir. Fizyoterapist sizi ve sağlığınızı korur.
Klinik Fizyoterapi
Vücudunuz bazen size küçük sorunlar çıkarabilir. Fiziksel sağlığınızla ilgili her sorunda Fizyoterapistiniz yanınızda.
Online Yardım
Fizyoterapistiniz 7/24 bir tık uzağınızda. Siz sorun biz cevaplayalım.

Bilgi Edinme

Fizyoterapist.com.tr ekibi olarak sizlere fizyoterapi ve rehabilitasyon alanında bilgi edinmek istediğiniz her konuda yardımcı oluyoruz. Alanında uzman fizyoterapistlerimizle aklınızdaki soru işaretlerini gidermek en temel görevimiz.


24 Saat Yardım

Ne zaman, nerede isterseniz Fizyoterpist.com.tr ekibi olarak hizmetinizdeyiz. Sizin sorunlarınız, bizim sorunlarımızdır.


Uzman Fizyoterapistler

Ekibimiz tam anlamıyla hizmet verebilmek için alanında uzman Fizyoterapistlerden oluşmakta. Yazılmış her yazı, verilmiş her bilgi bir fizyoterapist tarafından düzenlenmiş olup uluslararası litaratürle desteklenmektedir.


Hasta Odaklı Yaklaşım

Fizyoterapist.com.tr ekibi olarak sizlere en iyi şekilde yardım edebilmek için Fizyoterapi alanında her şey hakkında bilgi sunmaktayız. Bu bilgileri verirken temel amacımız aklınızdaki soru işaretlerini giderirken etkin bir tedavi için doğru şekilde yönlenmenizi sağlayıp Fizyoterapistinizi bulmanıza yardımcı olmak.


Evde Fizik Tedavi Hizmeti

Evde fizik tedavi, fizik tedavi ihtiyacınızı evinizde karşılamanızı sağlayan bir hizmettir. Bu hizmet gerek erişilebilirlik, sağlık sorunları, konfor, güvenilirlik; gerekse hizmet kalitesi açısından hastalarımız tarafından tercih edilmektedir. 

 

7243
 

Evde Fizik Tedavinin Avantajları
  • Kaliteli hizmet
  • Ulaşım ve zaman sorunu yaşanmaması
  • Profesyonel destek
  • Tedavi için sıra beklememek
  • Güven duygusu
  • 7/24 danışmanlık hizmeti
Ücretlendirme Politikamız

Fizyoterapi programına başlayan hastalar öncelikli olarak ayrıntılı bir değerlendirmeden geçmelidir. Fizyoterapistlerimizin yaptığı muayene sonucu elde edilen veriilerle hastanın durumu saptanır ve bu duruma uygun tedavi programına başlanır.

Ücretlendirme istanbul içi konumunuz, sizi madur etmemek adına tedavi süresi ve sıklığına bağlı olarak belirlenmektedir. Ayrıntılı bilgi için bizi arayın.